Gunnar Svenson olja

Gunnar Svenson olja
Gunnar Svenson olja

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

SVENSON, Gunnar (1892-1977): "Reymersholme", signerad Gunnar Svenson samt daterad på baksidan 1919, olja på pannå, 45x55 cm

169242

2013-02-16