Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
SVENSON, Gunnar (1892-1977): "Reymersholme", signerad Gunnar Svenson samt daterad på baksidan 1919, olja på pannå, 45x55 cm
169242
2013-02-16