Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDIN, Alice (1871-1948): "Sittande nymf", signerad Alice Nordin, marmor, höjd 43 cm
Lagningar
169249
2013-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här