Carl Otto Hultén olja
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HULTÉN, Carl Otto (född 1916): "Färggaller", signerad CO Hultén samt daterad på spännramen 1958, olja på duk, 27x22,5 cm
UTSTÄLLD: Vandra och förvandla, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1979, utom katalog
169251
2013-02-16