Ralph Rilton olja

Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RILTON, Ralph (1907-2006): "Äta ur handen", signerad Rilton, olja på duk, 72x58 cm
Utförd 1957
LITTERATUR: Ralph Rilton: Tavlor ljuger inte, Stockholm 1990, avbildad på sidan 89

169253

2013-02-16