Skulpturfragment marmor

Skulpturfragment marmor
Skulpturfragment marmor
Skulpturfragment marmor
Skulpturfragment marmor
Skulpturfragment marmor
Skulpturfragment marmor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURFRAGMENT, marmor, i form av kvinnohuvud, 1800-tal, monterad på träsockel, höjd 24,5 cm

Nagg, smärre skador

169260

2013-02-11