Orientalisk väverska

Orientalisk väverska
Orientalisk väverska
Orientalisk väverska
Orientalisk väverska
Orientalisk väverska
Orientalisk väverska
Orientalisk väverska
Orientalisk väverska

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

VÄVERSKA, monterad i glasflaska, orientalisk, tidigt 1900-tal,10 cm

Knoppen med skador

169265

2013-02-11