Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1930/40-tal, plyschklädsel, höjd 68 cm, bredd 74 cm.
Smärre slitage, några märken
169272
2013-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här