Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1930/40-tal, plyschklädsel, höjd 68 cm, bredd 74 cm.

Smärre slitage, några märken

169272

2013-02-13