Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAFSSON, Edit (1886-1968): Kustmotiv med en kvinna i skuggan av ett trä, signerad Edit Gustafson, olja på duk, 32x40 cm
169274
2013-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här