Piedestal med ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

8 000 SEK

6 000 SEK

PIEDESTAL med ytterfoder, Rörstrand, 1800-talets slut, majolika, total höjd 110, piedestalen 71 cm

Mindre lagad nagg

169284

2013-02-11