Akvarell 1900-tal

Akvarell 1900-tal
Akvarell 1900-tal
Akvarell 1900-tal
Akvarell 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IGELSTRÖM, Stefan W. (född 1953): "Utsikt från terrass över strand med parasoller", monogramsignerad, akvarell på papper, 75x56 cm

169298

2013-02-16