Klubbat för:
54 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
BINKS, Thomas (England, 1799-1852), Kustbild med segelfartyg, signerad o daterad T Binks 1826, olja på pannå, 39x57,5 cm
169316
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här