Oljemålning Thomas Binks

Oljemålning Thomas Binks
Oljemålning Thomas Binks
Oljemålning Thomas Binks
Oljemålning Thomas Binks

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BINKS, Thomas (England, 1799-1852), Kustbild med segelfartyg, signerad o daterad T Binks 1826, olja på pannå, 39x57,5 cm

169316

2013-03-23