Skulptur vaser soapstone

Skulptur vaser soapstone
Skulptur vaser soapstone
Skulptur vaser soapstone
Skulptur vaser soapstone
Skulptur vaser soapstone
Skulptur vaser soapstone
Skulptur vaser soapstone
Skulptur vaser soapstone

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, VASER, 2 st, soapstone, Kina, 1900-tal, höjd 11-25 cm

Smärre nagg, ngn lagning

169321

2013-02-12