Ulf Lundell blandteknik med collage

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell 03, blandteknik med collage, 61x50 cm

169327

2013-02-12