Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BORDSUPPSATS, porslin, 1900-tal, fot dekorerad med putti, höjd 37, diameter 27 cm
Zustandsbeschreibung
Obetydliga nagg
169329
2013-02-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner