Bordsuppsats porslin

Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin
Bordsuppsats porslin

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BORDSUPPSATS, porslin, 1900-tal, fot dekorerad med putti, höjd 37, diameter 27 cm

Zustandsbeschreibung

Obetydliga nagg

169329

2013-02-12