Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Ankdammen", signerad och numrerad 136/290, färglitografi, 36x51 cm
169341
2013-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här