Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): Ur Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 99/170, färglitografi, 75,5x79 cm, Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004

169347

2013-02-12