Oljemålning med officer

Oljemålning med officer
Oljemålning med officer
Oljemålning med officer
Oljemålning med officer

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Officersporträtt, olja på duk, 32x26 cm

Färgbortfall

169369

2013-04-25