Brickbord Rörstrand 1924

Brickbord Rörstrand 1924
Brickbord Rörstrand 1924
Brickbord Rörstrand 1924
Brickbord Rörstrand 1924
Brickbord Rörstrand 1924
Brickbord Rörstrand 1924
Brickbord Rörstrand 1924
Brickbord Rörstrand 1924

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRICKBORD, på ekunderrede, Motiv från Laholm, signerad Hårdstedt Rörstrand 1924, höjd 71, 86x65 cm, brickmått 81x59 cm

Underredet med skador.

169395

2013-02-14