Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRICKBORD, på ekunderrede, Motiv från Laholm, signerad Hårdstedt Rörstrand 1924, höjd 71, 86x65 cm, brickmått 81x59 cm
Underredet med skador.
169395
2013-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här