Herrarmbandsur Audemars Piguet

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AUDEMARS PIGUET, manuellt herrarmbandsur, 1970-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk, nr 140021, 18 jewels, adjusted to heat, cold, isochronism and 5 positions, guldfärgad urtavla med streck, boett och integrerat armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 57,5 g

Obetydligt slitage, visarna med smärre färgbortfall

169402

2013-04-20