Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Dansen, signerad och numrerad Peter Dahl, 85/375, färglitografi, 59,5x41,5 cm
169406
2013-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här