Alexander Roos oljemålning

Alexander Roos oljemålning
Alexander Roos oljemålning
Alexander Roos oljemålning
Alexander Roos oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROOS, Alexander (1895-1973): Stadsmotiv, signerad A Roos, olja på pannå, 60x74 cm

169410

2013-02-12