Oscar Björck oljemålning

Oscar Björck oljemålning
Oscar Björck oljemålning
Oscar Björck oljemålning
Oscar Björck oljemålning
Oscar Björck oljemålning
Oscar Björck oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJÖRCK, Oscar (1860-1929): Vanitas, signerad Oscar Björck, olja på duk, 72x48 cm

169416

2013-02-12