Bordsur Bulle Patent

Bordsur Bulle Patent
Bordsur Bulle Patent
Bordsur Bulle Patent
Bordsur Bulle Patent
Bordsur Bulle Patent
Bordsur Bulle Patent

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, Bulle Patent, omkring 1920-tal, batteridrivet verk av mässing, glaskupa med slipad dekor, total höjd 38 cm
Skador: Funktion ej prövad

169417

2013-02-12