Ulf Lundell oljemålning

Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell 00, olja på duk, 100x80 cm

Zustandsbeschreibung

169418

2013-02-12