Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad Lundell 00, olja på duk, 100x80 cm
Zustandsbeschreibung
169418
2013-02-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner