Plura Jonsson färglitografi

Plura Jonsson färglitografi
Plura Jonsson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONSSON, Plura (f.1951): Komposition med spårvagn, signerad och numrerad 44/290, 52,5x40 cm

169422

2013-02-12