Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ACUNA, Maria (född 1931, Spanien): Två figurer, signerad M. Acuna, olja på duk, 35x27 cm, äkthetsintyg medföljer
169443
2013-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här