Maria Acuna oljemålning

Maria Acuna oljemålning
Maria Acuna oljemålning
Maria Acuna oljemålning
Maria Acuna oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ACUNA, Maria (född 1931, Spanien): Två figurer, signerad M. Acuna, olja på duk, 35x27 cm, äkthetsintyg medföljer

Zustandsbeschreibung

169443

2013-02-12