Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ACUNA, Maria (född 1931, Spanien): Två figurer, signerad M. Acuna, olja på duk, 35x27 cm, äkthetsintyg medföljer
Zustandsbeschreibung
169443
2013-02-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner