Vas dekoration Kina

Vas dekoration Kina
Vas dekoration Kina
Vas dekoration Kina
Vas dekoration Kina
Vas dekoration Kina
Vas dekoration Kina
Vas dekoration Kina
Vas dekoration Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DEKORELEMENT, skulpterat trä, Kina, 1900-tal, längd 42 cm

nagg, lagning på vasen

169461

2013-02-12