Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Danmark, 1960-tal, 6-lådig, teak, höjd 107, 79x40 cm, nyckel finns
Bruksslitage
169479
2013-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här