Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 3 st, "Pernilla", Bruno Mathsson för Dux, varav två brännmärkta, tygklädsel
Skador, fläckar, slitage, en stolrygg med lagning
169485
2013-02-15