Soffa Børge Mogensen

Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen
Soffa Børge Mogensen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, Børge Mogensen, Fredricia Stolefabrik, modell 2213, 2-sits, rödbrunt skinn, höjd 72, 158 cm

Slitage, fläckar, skador

169491

2013-02-16