Snurrstol snurrpall 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRSTOL, SNURRPALL, 1900-talets mitt, stolen märkt Hema-Stolen Industristolen AB Stockholm, höj- och sänkbara

Bruksslitage

169493

2013-02-16