Golvlampa 1950/ 60-tal

Golvlampa 1950/ 60-tal
Golvlampa 1950/ 60-tal
Golvlampa 1950/ 60-tal
Golvlampa 1950/ 60-tal
Golvlampa 1950/ 60-tal
Golvlampa 1950/ 60-tal
Golvlampa 1950/ 60-tal
Golvlampa 1950/ 60-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1950/ 60-tal, svartlackerad metall, lampskärm i koppar, höjd 132 cm

Bruksslitage

169495

2013-02-16