Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Nils Ferlin - stående, monogramsignerad och numrerad KGB 6/10, mörkpatinerad brons, höjd 20,5 cm
169509
2013-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här