KG Bejemark brons Ferlin

KG Bejemark brons Ferlin
KG Bejemark brons Ferlin
KG Bejemark brons Ferlin
KG Bejemark brons Ferlin
KG Bejemark brons Ferlin
KG Bejemark brons Ferlin
KG Bejemark brons Ferlin
KG Bejemark brons Ferlin

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Nils Ferlin - stående, monogramsignerad och numrerad KGB 6/10, mörkpatinerad brons, höjd 20,5 cm

169509

2013-02-13