Matbord för upp till 24 personer

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATBORD, sengustaviansk stil, fothylsor i mässing, mahogny, höjd 76, diameter 120 cm, 3 iläggsskivor i original, 60 cm styck, senare påhängsskivor för en total längd om 540 cm, plats för 24 sittande

Bruksslitage samt mindre skador

169516

2013-02-16