Matbord för upp till 24 personer
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATBORD, sengustaviansk stil, fothylsor i mässing, mahogny, höjd 76, diameter 120 cm, 3 iläggsskivor i original, 60 cm styck, senare påhängsskivor för en total längd om 540 cm, plats för 24 sittande
Bruksslitage samt mindre skador
169516
2013-02-16