Eric Hallström olja

Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja
Eric Hallström olja

Klubbat för:

5 000 SEK

6 000 SEK

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): "Skördearbete", signerad Eric Hallström, olja på pannå, 25x34,5 cm

169527

2013-02-14