Vera Nilsson akvarell

Vera Nilsson akvarell
Vera Nilsson akvarell
Vera Nilsson akvarell
Vera Nilsson akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): Trädstammar, signerad Vera Nilsson, akvarell, 28x35 cm

169528

2013-02-14