Vera Nilsson oljemålning

Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): Komposition, monogramsignerad VN, olja på duk, 60x65 cm

169529

2013-02-14