Paula Kling Bächtiger oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BÄCHTIGER, Paula Kling (samtida): Blomsterstilleben, signerad P Bächtiger K -90, olja på duk, 110x90 cm

169577

2013-02-13