Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kopia efter Berthe Morisot "Femme et enfant sur balcon", olja på pannå, otydligt signerad, 73x48 cm

169587

2013-02-13