Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ZILO, Gunnar (1885-1958): Stilleben med äpplen, signerad och daterad Zilo -53, olja på pannå, 44,5x36 cm
Färgbortfall.
169588
2013-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här