Gunnar Zilo oljemålning

Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZILO, Gunnar (1885-1958): Stilleben med äpplen, signerad och daterad Zilo -53, olja på pannå, 44,5x36 cm

Färgbortfall.

169588

2013-02-13