Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Kallor, olja på duk, 40x28,5 cm

169614

2013-02-13