Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAFSON, Owe (född 1940): 2 st, Dockmotiv resp. Flygande fisk, monogramsignerade, litografier, numrerade 203/20 resp PT, 79x59 resp 67x52 cm
En med fiskmotiv med dedikation
169619
2013-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här