Owe Gustafson litografier

Owe Gustafson litografier
Owe Gustafson litografier
Owe Gustafson litografier
Owe Gustafson litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSON, Owe (född 1940): 2 st, Dockmotiv resp. Flygande fisk, monogramsignerade, litografier, numrerade 203/20 resp PT, 79x59 resp 67x52 cm

En med fiskmotiv med dedikation

169619

2013-02-13