Vera Nilsson blyerts

Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): Sovande gosse, signerad Vera Nilsson, blyertsteckning, 29x35 cm

Pappersskador, fläckar

169633

2013-02-14