Vera Nilsson blyerts

Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): Till bords - interiörbild, signerad och daterad Vera Nilsson Öland 1947, blyertsteckning, 33x40,5 cm

Skador

169636

2013-02-14