Vera Nilsson blyerts

Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts
Vera Nilsson blyerts

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSSON, Vera (1888-1979): Flickstudie, monogramsignerad och daterad Vera Nilsson 1925, blyertsteckning, 34x21 cm

169637

2013-02-14