Nils Dahlgren brons
Valmis
2013-02-17
169666
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
DAHLGREN, Nils (född 1932): "Wienervals", monogramsignerad och daterad ND -82?, polerad brons, höjd med sockel 24 cm