Torsten Renqvist oljemålning

Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning
Torsten Renqvist oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Trädet", monogramsignerad och daterad TR 53, olja på duk, 65x65 cm
Utställningsetikett atergo "Folkrörelsernas konstfrämjande utställning 1953"

169691

2013-02-14